REJS 15/2024

Sardynia, Włochy

REJS 15/2024

Olbia - La Maddalena - Bonifaccio - Castelsardo - Santa Teresa di Gallura - Porto Puddu - Olbia

Aby zapisać się na rejs

Jeśli masz konto w naszym serwisie:

Zaloguj się

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem:

Zarejestruj się
Termin:
22 Jun 2024 - 29 Jun 2024

Cena:
€ 720,00
Harmonogram płatności:
€ 720,00 do 2024-06-19

Cena rejsu zawiera:

 • miejsce na jachcie
 • opiekę profesjonalnego skippera
 • sprzątnie jachtu, pościel, ręczniki, silnik zaburtowy

Cena rejsu nie zawiera:

 • transportu
€ 200,00

Płatność gotówką na miejscu

Płatność gotówką zawiera:

 • wyżywienie zakupione na jacht
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • ubezpieczenie NNW
 • podatki turystyczne

Płatność gotówką nie zawiera:

 • alkoholu
 • posiłków w restauracjach
Minimalna ilość uczestników rejsu: 8

 

Północna Sardynia jest fantastycznym miejscem do żeglarskiego rejsu! Jej urozmaicona linia brzegowa, zatoki i piękne plaże coraz bardziej nas do tego przekonują, dlatego zamierzamy wracać tutaj częściej – termin czerwcowy nie jest jedynym, kiedy planujemy znaleźć się właśnie na Sardynii. Jeżeli czerwiec nie jest dla Ciebie idealnym czasem, być może sierpień będzie bardziej odpowiednim terminem na Twoje wyjątkowe wakacje – sprawdź naszą ofertę!

 Linia brzegowa północnej części wyspy jest niesamowicie urozmaicona i znajduje się tam wiele zatok i małych wysepek, w zakamarkach których można się zatrzymać na popołudniowy relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Jest tu parę kameralnych portów zachęcających do zacumowania i zwiedzenia małych miasteczek, takich jak Porto Ottiolu, Porto Rotondo lub Santa Teresa di Gallura odzwierciedlających esencję włoskiego klimatu w wersji mini – kameralne kawiarnie, gelaterias, restauracje serwujące idealne przyrządzone dania lokalnej kuchni która, mimo swej prostoty, jest przez wielu ulubiona.

Żeglowanie pośród wysp Archipelagu La Maddalena, znajdującego się na północ od Olbi - największego miasta w tej części wyspy -  może pochłonąć sporo czasu, jednak kusząca bliskość Korsyki i Bonifacio ma sporą szansę na skierowanie naszej uwagi w tym kierunku. Bonifacio jest niedużym miasteczkiem pięknie ulokowanym na południowym wybrzeży francuskiej Korsyki. Jego część znajduje się na szczycie wysokiego klifu, skąd rozpościera się obłędny widok na Sardynię, morze Tyrreńskie oraz Śródziemne.

Zapraszamy do wspólnego żeglowania wszystkich spragnionych całodniowej siesty oraz każdego, kto ma ochotę zaznać włoskiej gościnności połączonej z żeglarską przygodą!

 

Najczęściej zadawane pytania

Co warto wiedzieć przed rejsem.

Zobacz
Co zabrać ze sobą na rejs?

Czyli jachtowe MUST HAVE!

Sprawdź

Strona Feel The Wind używa cookies. Kliknij info aby dowiedzieć się więcej na temat naszej Polityki Prywatności.

Info