Poznaj nasze rejsy! Żegluj z nami po morzach i oceanach!

Popłyń w rejs w po najpiękniejszych akwenach Europy lub w rejs egzotyczny.
Żeglujemy po morzach i oceanach odwiedzając najpiękniejsze miejsca dostępne dla żeglarzy.

Zabierz znajomych, przyjaciół lub rodzinę i ruszaj z nami!

Nadchodzące rejsy:

REJS 19/2023
Ostatnie wolne miejsca
€ 560,00
23 wrzesień 2023 7 dni
19/2023

Grecja, Cyklady

Ateny - Kythnos - Siros - Mykonos - Milos - Ateny

REJS 21/2023
Brak wolnych miejsc
€ 560,00
07 październik 2023 7 dni
21/2023

Włochy, Zatoka Neapolitańska

Salerno - Amalfi - Capri - Ischia - Neapol - Salerno

REJS 22/2023 - SZKOLENIE MANEWROWE
Ostatnie wolne miejsca
€ 530,00
14 październik 2023 7 dni
22/2023

Chorwacja, Szkolenie manewrowe

Seget - Vis - Lastovo - Hvar - Seget

REJS 22/2023
Ostatnie wolne miejsca
€ 530,00
14 październik 2023 7 dni
22/2023

Chorwacja, Środkowy Adriatyk

Seget - Hvar - Korcula - Dubrovnik - Lastovo - Seget

REJS 23/2023
Wolne miejsca
€ 560,00
14 październik 2023 7 dni
23/2023

Grecja, Cyklady

Ateny - Kythnos - Serifos - Milos - Hydra - Poros - Egina - Ateny

Feel The Wind w liczbach
394
godzin żeglugi
36
odwiedzonych portów
1750
przebytych mil
84
dni na morzu

Mówią o nas:

Z ludźmi z Feel the wind spełniam swoje marzenia.  Z Jaśkiem w 2014 zacząłem moją przygodę z żeglarstwem morskim. Paweł przeszkolił mnie na sternika, dzięki czemu mogę organizować z nimi swoje rejsy kapitańskie.

Owal

To już 5 czy nawet 6 rejs z tą ekipą… Ostrzegam więc lojalnie, że wciągają w żeglowanie jak dobry nałóg. A samo żeglowanie? Chyba najlepsza forma urlopu, żeby totalnie się zresetować w zaledwie tydzień. 

Piotr

ja sie powtórze!
Czy moją rekomendacja może być to, ze nie wyjmowałam telefonu z szafki przez 5 dni, bo było tak fajnie?

Michalina

Nie byłam przygotowana na planowanie wakacji a ich potrzebowałam. Rejs z Feel The Wind zaproponował bardzo fajna trasę w bardzo fajnym terminie i na dogodny okres czasu. Kapitan jak i ekipa była niesamowicie zaskakująca i bardzo dobrze dobrana. Nie straszne nam były pioruny na morzu ani kąpiele w portach.

Magda

Polecam rejsy z Feel the Wind. Oni naprawdę czują wiatr. Świetna ekipa i super zabawa

Siulek

Rejs z Feel The Wind i Kapitanem Pro to świetna okazja do wypoczynku od miejskiego zgiełku. Malownicze wschody i zachody, nocne przeloty, kupa śmiechu - innymi słowy świetna przygoda. Do tego wszystkiego godziny wypływane i opinia z rejsu!

Tadek

Zdecydowałem się na rejs z ,, Feel the wind” ponieważ szukałem profesjonalnych instruktorów, którzy w pełni przygotują mnie do podejścia na JSM. Nie zawiodłem się - po odbytym pierwszym rejsie , od razu zapisałem się na kolejny. Wszytko to, czego oczekiwałem od takich rejsów w 100% się spełnilo. Pomimo uzyskania patentu na sternika morskiego, w dalszym ciągu zamierzam kontynuować pływanie z tą ekipą … jednym słowem SZTOS!

Konrad

Po pierwszym rejsie po Greckich wyspach z kpt. Pawłem, wróciłam na kurs JSM, który prowadził. Zdecydowanie polecam zarówno rejsy stażowe jak i te nastawione bardziej na jachting i zwiedzanie. Oprócz ogromu wiedzy i rad, pomagających w uniknięciu niebezpiecznych sytuacji na wodzie, Paweł ma również cały rękaw anegdot, które umilą długie przeloty oraz wycieczki po odwiedzanych miejscach. Na pewno w przyszłości jeszcze się zobaczymy.

Tania

Experience of the lifetime! Pływałam z Feel the wind juz kilka razy. To były najfajniejsze momeny mojego zycia! Nie mogę się doczekać kolejnego rejsu. Świetna i profesjonalna ekipa.

Oliwia


Rejs to przede wszystkim zgrana załoga i super kapitan. Żeglując z ekipą Feel the Wind zawsze udało im się taki duet zmajstrować! Super wspomnienia, cudowne miejscówki, których nie zobaczyłabym podróżując lądem, moc żeglarskich wrażeń i przyjaźnie, które zostają na lata !  W 2014 pierwszy raz popłynęłam na morze z kapitanem Jaśkiem, zwiedziliśmy Sycylię i Wyspy Eolskie, od tego czasu regularnie pływamy i poznajemy nowe lądy z kapitanem Pawłem: Chorwacja,Słowenia, Włochy, Grecja i Karaiby. W tym roku płynę do Grecji i Turcji, ahoj Aga !

Aga

Dzięki „Feel the Wind" odkryłem wspaniałą pasję, nowe przygody i przyjaciół na całe życie. Każdy rejs był wyjątkowy, każdy dał nowe wspomnienia i realizację marzeń. Dzięki profesjonalnej organizacji i doskonale wyszkolonej kadrze instruktorów zdobyłem uprawnienia JSM. Właśnie zapisuję się na kolejny rejs z „Feel the Wind" - każdemu polecam zrobić to samo!

Jacob

Dobra i bezproblemowa załoga, super czas i doświadczeni żeglarze. Polecam ich rejsy!

Karolina

Trudno sobie wyobrazić lepsze szkolenie jednocześnie z wspaniałą przygodą na wesoło niż te, które udało mi się przeżyć dzięki załodze "Feel the wind". Zdecydowanie polecam tą szkołę wszystkim, którzy chcą zdobyć uprawnienia sternika morskiego i nabrać doświadczenia w manewrach. Z „Feel the wind” ja bawiłem się wspaniale tak ze szaleństwo.

Ryszard

Wspaniała wyprawa! Relaks połączony z odrobiną dobrej adrenaliny! Niezapomniany widok nieba pełnego gwiazd podczas nocnego rejsu z Malty na Sycylię. Takie cuda tylko z Feel the wind!

Marcin

Strona Feel The Wind używa cookies. Kliknij info aby dowiedzieć się więcej na temat naszej Polityki Prywatności.

Info