REJS 6/2023 - Szkolenie manewrowe, JSM z egzaminem (opcjonalnie)

Szkolenie manewrowe, Chorwacja

REJS 6/2023 - Szkolenie manewrowe, JSM z egzaminem (opcjonalnie)

Split - Hvar - Korcula - Lastovo - Split

Termin:
20 May 2023 - 27 May 2023

 

Nasz kurs na Jachtowego Sternika Morskiego odbywa się w formie tygodniowego rejsu po chorwackich wodach, w trakcie którego szlifujemy Wasze umiejętności żeglarskie oraz intensywnie trenujemy manewrowanie jachtem morskim na silniku. Staramy się pływać na jachtach o długości przynajmniej 14m tak więc poczujesz, co to jest inercja kilkunastu ton i nauczysz się uwzględniać ją podczas precyzyjnych manewrów portowych. W czasie rejsu nie zabraknie praktycznych zajęć z nawigacji, również na wodach pływowych oraz pracy z mapą papierową.

Sprawdź pozostałe terminy naszych kursów JSM/szkoleń manewrowych [link]

 

Jak uzyskać patent Jachtowego Sternika Morskiego

  1. Odbądź staż 200 godzin w co najmniej dwóch rejsach po wodach morskich. Popłyń w rejs razem z nami  https://feelthewind.pl/rejsy

  2. Przyjedź do nas na kurs

  3. Zdaj egzamin 

 

Staż morski przed kursem i egzaminem na JSM jest konieczny, aby zdobyć nieco doświadczenia zanim zaczniesz się szkolić na patent dający uprawnienia do samodzielnego prowadzenia jachtu po morskich wodach. Na naszym kursie, który odbywa się w formie tygodniowego rejsu, nauczysz się manewrów portowych, pracy na cumach,  podstaw nawigacji i pracy na mapie oraz praktycznych aspektów obsługi jachtu. Kurs zakończony będzie egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Do części teoretycznej dobrze jest przygotować się w jak największym stopniu samodzielnie przed rejsem, gdyż w trakcie kursu będzie na to niewiele czasu. Wszystkie materiały dostaniesz od nas zaraz po zgłoszeniu swojego udziału.

Chorwacja - najbliższe rejsy

REJS 3/2024
Wolne miejsca
€ 610,00
06 kwiecień 2024 7 dni
3/2024

Chorwacja, Szkolenie manewrowe

Trogir - Lastovo - Trogir

REJS 12/2024
Wolne miejsca
€ 730,00
15 czerwiec 2024 7 dni
12/2024

Chorwacja, Dalmacja

Trogir - Vis - Korčula - Dubrovnik - Lastovo - Trogir

Strona Feel The Wind używa cookies. Kliknij info aby dowiedzieć się więcej na temat naszej Polityki Prywatności.

Info